پنجشنبه | ۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۹:۱۲
کد خبر: 6653
دوشنبه | ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۵۵

آغاز اجرای پویش نوروزی «چشم به راهیم»

پویش فرهنگی_ایمنی « چشم به راهیم » در طرح نوروزی ۱۴۰۳ با استفاده از ظرفیت‌های رسانه و صدا و سیما و با هدف فرهنگ سازی به مسافران در حوزه ایمنی از ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ اجرا می شود.

به گزارش صبح تازه، وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای پویش «چشم به راهیم» در سراسر کشور اظهار داشت: در راستای اهداف و برنامه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص فرهنگ‌سازی و ارتقای ایمنی و کاهش سوانح رانندگی، پویش همراهان سفر ایمن امسال همچون سنوات قبل، اما با رویکردی جدید در تمام نقاط هدف استان‌های کشور برگزار میشود.

مهرداد بذرپاش افزود: این طرح به منظور ارتقای ایمنی سفر‌های برون‌شهری نوروزی و کاهش سوانح رانندگی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های سازمانی و فراسازمانی پیش بینی شده است که از ۲۵ اسفند سال‌جاری لغایت ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ به مدت ۱۸ روز اجرا خواهد شد. محل ایستگاه‌ها در محور‌های پرترددی خواهد بود که ترددکنندگان در این محور‌ها برای ارتقای ایمنی نیاز به توقف و استراحت دارند.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ادارات کل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان‌ها با تمام توان و همت از تمام ظرفیت‌های موجود برای تقویت و بهسازی و افزایش کیفیت این ایستگاه‌ها تلاش کنند.

انتهای پیام/

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=6653

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات