صبح تازه: در لیگ بیست و یکم، قهرمانی بدون شکست یکی از رکورهای جالب توجه فرهاد مجیدی و تیمش بود. آبی پوشان تهرانی، توانستند پس از پنج سال سلطه رقیب دیرینه بر فوتبال ایران، یک فصل تاریخی را ثبت کنند.

این درحالی بود که بسیاری از پرسپولیسی ها و حتی یحیی گل محمدی معتقد بودند اگر مهاجم اول این تیم مصدوم نمی شد و می توانست این تیم را تا پایان فصل همراهی کند، استقلال شاید به این راحتی قهرمان نمی شد!

عیسی آل کثیر در جریان بازی پرسپولیس با پدیده مشهد در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ بیست و یکم، دچار مصدومیت زانو شد. کادر پزشکی پرسپولیس برای تشخیص میزان مصدومیت آل کثیر مجبور شد دو مرتبه از پای مصدوم این بازیکن عکسبرداری کند و با مشورت دو تن از جراحان متخصص مطرح در کشور از پارگی رباط صلیبی او خبر بدهد.

پرسپولیس پس از مصدومیت عیسی آل کثیر نتوانست مهاجمی در سطح او پیدا کند و در پایان فصل نیز شاهد جشن قهرمانی فرهاد مجیدی و شاگردانش شد!

عیسی آل کثیر و پرسپولیس و اتفاقی که باور نمی کنید

عیسی آل کثیر که در سال ۱۳۹۹ به پرسپولیس پیوسته بود، نقش مهمی در رسیدن یحیی گل محمدی و این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا داشت.

او که در اولین مقطع درخشش فوق‌العاده در آسیا را از خود نشان داد و سپس با پایان محرومیت شش ماهه در نیم فصل دوم لیگ بیستم برای قرمزها درخشید و یکی از عوامل اصلی قهرمانی این تیم لقب گرفت.

این مهاجم خوزستانی پس از پشت سرگذاشتن دوران نقاهت عمل جراحی پارگی رباط صلیبی، در نیم فصل دوم لیگ بیست و دوم به پرسپولیس پیوست و نقش یک ستاره را برای سرخپوشان ایفا کرد.

عیسی آل کثیر در جام حذفی سه گل مقابل سپاهان، گل‌گهر و هوادار به ثمر رساند و با گلی که در لیگ برتر به استقلال زد، چهره یک خرید طلایی زمستانی را برای یحیی گل‌محمدی ایفا کرد. پرسپولیسی ها با گلزنی و درخشش عیسی آل کثیر توانست نه تنها در لیگ برتر قهرمان شود بلکه قهرمانی جام حذفی و سوپرجام را نیز جشن بگیرد.

عجبا که آل کثیر پس از جدایی عجیب و غریب در تابستان سال گذشته، بار دیگر در نیم فصل به پرسپولیس برگشته و توانسته است باز هم گل های حساسی برای این تیم بزند.

پرسپولیس هر زمانی که در سال های اخیر عیسی آل کثیر را در نیم فصل دوم در اختیار داشته به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسیده و در لیگ بیست و یکم، بدون این مهاجم خوزستانی، جام قهرمانی را از دست داده است.

منبع: خبر ورزشی