سه شنبه | ۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۶:۳۵
کد خبر: 5022
دوشنبه | ۵ تیر ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۷

اولویت مهم بانک صادرات فروش اموال مازاد و خروج از بنگاه‌داری است

رئیس هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: خروج از بنگاهداری و فروش اموال مازاد یکی از برنامه‌های بسیار جدی بانک صادرات ایران است و مواردی که دارایی‌های بانک را منجمد کرده قطعا در قالب برنامه فروش اموال مازاد واگذار خواهد شد.

به گزارش صبح تازه، یاسر مرادی در نخستین هم‌اندیشی مدیران ستاد و صف بانک صادرات ایران در سال ١۴٠١ با اعلام این خبر افزود: تلاش تیم مدیریت جدید و کارکنان بانک نویدبخش آغاز حرکتی جدید برای به دست آوردن جایگاه واقعی بانک صادرات ایران بر اساس برنامه تحولی است.

رئیس هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران با تاکید بر رعایت بهداشت اعتباری و تلاش برای تعیین تکلیف پرونده‌های مطالباتی کلان بانک، گفت: بخشی از مطالبات غیرجاری به دلیل رعایت نشدن ضوابط قانونی، در مرحله تشکیل پرونده و اعطای تسهیلات، شکل گرفته از این رو باید دقت لازم در این زمینه انجام شود.

وی با اشاره به لزوم توسعه فناوری اطلاعات در قراردادهای بانکی، گفت: بر اساس قانونی که مجلس مصوب کرده، تمامی قراردادهای تسهیلاتی در یک سال آینده  باید به صورت الکترونیک منعقد شود و در شعب کاغذ و امضای فیزیکی حذف خواهد شد. لذا تمامی همکاران باید آمادگی لازم برای انجام این کار در بانک صادرات ایران را داشته باشند.

مرادی با تأکید بر جایگاه والای منابع انسانی، خاطرنشان کرد: بانک صادرات ایران از جمله بانک‌هایی است که فرهنگ سازمانی قوی دارد که این امر به عنوان یک نقطه قوت مهم بانک به حساب می‌آید. در حوزه منابع انسانی برنامه‌های آموزشی موثر برای ایجاد یک تحول آموزشی در این بانک به صورت جدی دنبال خواهد شد و در عین حال نگاه مدیران جدید بانک این است که خدمات شایسته‌‌تری به مردم  ارائه دهیم. 

رئیس‌هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: در حوزه بانکداری جامع اتفاق مثبتی برای نخستین بار در بانک صادرات ایران رخ داده و معاونت بانکداری جامع در چارت بانک تعریف شده که نشان می‌دهد نگاهی کاملا تخصصی به این حوزه وجود دارد و در سه حوزه بانکداری خرد، بانکداری تجاری و بانکداری شرکتی این خدمات توسعه جدی‌تری خواهد یافت. مطمئن‌ باشید اگر لازم باشد مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره برای مشتریان وقت خواهند گذاشت و مسائل و مشکلات احتمالی را حل و فصل خواهند کرد.

وی با اشاره به این نکته که در چند سال اخیر بازارهای هدف به صورت قابل ملاحظه‌ای جابه‌جا شده‌اند، گفت: استارت‌آپ‌هایی که در دوران کرونا به وجود آمده‌اند با بازارهای سنتی تفاوت دارند. لذا باید با شناسایی بازارهای هدف جدید به سمت این بازارها حرکت کرده و خدمات ویژه‌ای را برای آنها تعریف کنیم. 

مرادی با اشاره به ایده «سوپرمارکت مالی» خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های مهم بانک صادرات ایران داشتن شرکت‌های ابزاری متعدد و مهم مانند کارگزاری، صرافی، تأمین سرمایه، لیزینگ و… است و می‌توانیم با بهره‌گیری از ظرفیت این شرکت‌ها، همه خدمات مالی جامعی را به مشتریان خود ارائه دهیم. 

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=5022

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:
برچسب‌ها: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات