پنجشنبه | ۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۹:۲۹
کد خبر: 5028
چهارشنبه | ۷ تیر ۱۴۰۲ | ۱۸:۱۶

تسریع در پرداخت وام فرزندآوری در این بانک

حمایت از طرح جوانی جمعیت با پرداخت نزدیک به ۴هزار فقره وام فرزندآوری به ارزش بیش از ١۵٠٠ میلیارد ریال در بانک صادرات ایران سرعت گرفت.

به گزارش صبح تازه، این بانک به منظور حمایت از خانواده و افزایش جمعیت جوان کشور، پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری برای متولدین اول فروردین ١۴٠٠ به بعد را با جدیت دنبال کرده به نحوی که تاکنون سه هزار و ٩۵٩ فقره وام فرزندآوری به ارزش بالغ بر هزار و ۵٧٢ میلیارد ریال توسط بانک صادرات ایران به خانواده‌های واجد شرایط پرداخت شده است. استان‌های اصفهان، یزد، فارس و خراسان‌رضوی بیشترین تعداد وام فرزندآوری را از بانک صادرات ایران دریافت کرده‌اند.

والدین فرزندان متولد فروردین ماه ١۴٠٠ به بعد حداکثر تا دوسال پس از تاریخ تولد آنها می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بانک مرکزی برای دریافت این وام اقدام کنند.

وام قرض‌الحسنه فرزندآوری با نرخ ۴ درصد صرفاً برای فرزندان متولد شده در داخل ایران و تنها یکبار به ازای هر فرزند بدون الزام به سپرده‌گذاری پرداخت می‌شود. به هر یک از فرزندان دوقلو، این وام تعلق گرفته و پرداخت خواهد شد. 

این وام دارای شش ماه دوره تنفس است و برای فرزند اول ٢٠٠ میلیون ریال با بازپرداخت ٣۶ ماهه، فرزند دوم ۴٠٠ میلیون ریال ۴٨ ماهه، فرزند سوم ۶٠٠ میلیون ریال ۶٠ ماهه، فرزند چهارم ٨٠٠ میلیون ریال ٧٢ ماهه و فرزند پنجم به بعد یک میلیارد ریال ٨۴ ماهه در نظر گرفته شده که بر اساس اعتبارسنجی به والدین پرداخت خواهد شد.

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=5028

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات