شنبه | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۷:۴۲
کد خبر: 6510
چهارشنبه | ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۳:۱۲

رونمایی از ۳۱ بسته سرمایه گذاری گردشگری منطقه آزاد انزلی به ارزش‌ ۶۱۰۰ میلیارد تومان

به گزارش صبح تازه: همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری،با حضور دکتر حجت اله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی،بسته های سرمایه گذاری حوزه گردشگری منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

بسته های سرمایه گذاری گردشگری منطقه آزاد انزلی مشتمل بر ۳۱ طرح امکان سنجی شده به ارزش ۶۱۰۰ میلیارد تومان که در زمینه های خدمات هتلینگ و اقامتی، رفاهی و تفریحی، گردشگری تجاری می باشند.

گفتنی است در این مراسم که معاون گردشگری دبیرخانه شورای عالی، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیر فرهنگی،اجتماعی،گردشگری سازمان حضور داشتند دکتر عبدالملکی از تلاش های منطقه آزاد انزلی و سایر مناطق آزاد در جهت تخصصی کردن بسته های سرمایه گذاری استقبال نمود و اظهار داشت: مناطق آزاد ایران از جاذبه ها، امکانات و زیرساخت‌های مناسبی در حوزه های مختلف گردشگری برخوردار می باشند که به منظور بهره برداری حداکثری از فرصت ها و ظرفیت‌های موجود، بسته های سرمایه گذاری به ارزش پنجاه هزار میلیارد تومان، معادل یک میلیارد یورو، در این نمایشگاه ارائه شده است.

وی از فعالین و سرمایه گذاران داخلی و خارجی صنعت گردشگری برای حضور و بهره‌مندی از ظرفیت هایی همچون برگزاری رویدادها و تورهای گردشگری، در مناطق آزاد و بسته های سرمایه گذاری ارائه شده دعوت به عمل آورد.

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=6510

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات