شنبه | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۲:۲۰
کد خبر: 6286
یکشنبه | ۸ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۳:۴۰

سیدحسن خمینی از مسئولان و روحانیون انتقاد کرد

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با اشاره به توصیف جالب آیت الله جوادی آملی درباره باطن مسئولان و ظاهر مردم گفت: از مردم ایراد نگیرید! آنها دین‌شان را از ما گرفته‌اند.

صبح تازه: یادگار امام با اشاره به شعر حافظ که «مِی خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب/ چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنند»، افزود: یک نفر به حافظ بگوید آنها تزویر می‌کنند، اما این یکی چرا مِی بخورد؟ می‌گوید به خاطر اینکه «اَلنّاسُ عَلى دینِ مُلُوکِهِمْ». آنها دین‌شان را از ما گرفته‌اند. حافظ می‌گوید وقتی تو که به من می‌گویی، به اینها عمل نمی‌کنی، معلوم است که خبری نیست.

انتشار ویدئویی از سخنرانی حجت الاسلام سیدحسن خمینی درباره ظاهر مردم و باطن روحانیون و مسئولان در شبکه های اجتماعی پربازدید شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با اشاره به توصیف جالب آیت الله جوادی آملی درباره باطن مسئولان و ظاهر مردم گفت: از مردم ایراد نگیرید! آنها دین‌شان را از ما گرفته‌اند. یادگار امام با اشاره به شعر حافظ که «مِی خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب/ چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنند»، افزود: یک نفر به حافظ بگوید آنها تزویر می‌کنند، اما این یکی چرا مِی بخورد؟ می‌گوید به خاطر اینکه «اَلنّاسُ عَلى دینِ مُلُوکِهِمْ». آنها دین‌شان را از ما گرفته‌اند. حافظ می‌گوید وقتی تو که به من می‌گویی، به اینها عمل نمی‌کنی، معلوم است که خبری نیست.

منبع: نامه نیوز

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=6286

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات