پنجشنبه | ۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۹:۱۲
کد خبر: 5237
دوشنبه | ۱۷ مهر ۱۴۰۲ | ۰۱:۵۹

مانده سپرده های بانک ملت به ۱.۰۹۰.۰۰۰ میلیارد تومان رسید

مانده سپرده های سرمایه گذاری پایان دوره شش ماهه بانک ملت به ۱۰.۸۹۹.۵۵۵ میلیارد ریال رسید.

به گزارش صبح تازه، در بین سپرده های جذب شده، سپرده های جاری با مانده حدود ۳.۴۶۵.۸۷۱ میلیارد ریال، سپرده های کوتاه مدت با مانده بیش از ۱.۷۴۴.۱۳۸ میلیارد ریال و گواهی سپرده ویژه سرمایه گذاری عام با مانده بالغ بر ۱.۱۱۰.۰۰۴ میلیارد ریال بالاترین مانده ها را در این بانک در نیمه اول سال جاری به خود اختصاص داده اند.

در عین حال، آمارها نشان می دهد که بانک ملت در شهریورماه امسال نزدیک به ۵۱.۵۰۳ میلیارد ریال و در دو فصل بهار و تابستان امسال بیش از ۳۰۲.۱۹۵ میلیارد ریال به سپرده های سرمایه گذاری سود پرداخت کرده است.

گزارش منتشره روی کدال سازمان بورس نشان می دهد که مانده تسهیلات بانک ملت نیز در پایان ۶ ماهه ابتدای سال جاری،  از ۱۱ میلیون میلیارد ریال عبور کرده است.

بر اساس این گزارش، بانک ملت، عملکرد یک ماهه منتهی به پایان شهریورماه سال جاری را منتشر کرد که بر اساس آن، مانده تسهیلات این بانک ۳۵۳.۰۰۰ میلیارد ریالی به بخش های مختلف اقتصادی کشور در نیمه اول سال ۱۱.۴۴۲.۴۲۸ میلیارد ریال گزارش شده است.

بر این اساس، درآمد تسهیلات اعطایی بانک ملت در یک ماهه شهریورماه نیز بیش از ۱۱۱.۰۵۷ میلیارد ریال، درآمد آن از محل سپرده گذاری نزدیک به ۱۰.۲۱۹ میلیارد ریال و درآمد آن از محل دریافت کارمزد حدود ۹.۴۸۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

این گزارش حاکی است، تسهیلات ارزی با مانده ۴,۴۱۳,۴۰۱  میلیارد ریال،  مرابحه با مانده بیش از ۳,۵۲۲,۴۰۳  میلیارد ریال  و سلف با مانده نزدیک به ۹۲۱,۴۱۴ میلیارد ریال در رده های اول تا سوم بالاترین مانده تسهیلات اعطایی در نیمه اول سال جاری قرار گرفته اند.

در همین حال، وبملت در شش ماهه ابتدای سال ۱۴۰۲، از محل اعطای تسهیلات نزدیک به ۶۱۵.۵۰۱ میلیارد ریال، از محل سپرده گذاری بیش از ۵۲.۴۹۰ میلیارد ریال، از محل اوراق بدهی نزدیک به ۱۳.۳۳۲ میلیارد ریال و از محل دریافت کارمزد حدود ۷۶.۰۲۸ میلیارد ریال درآمد در حساب های خود منظور کرده است.

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=5237

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات