سه شنبه | ۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۷:۰۱
کد خبر: 6203
سه شنبه | ۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۲:۵۲

مربی امارات در واکنش به باخت مقابل ایران چه گفت؟

مربی تیم ملی فوتبال امارات گفت:لحظاتی در بازی بودند که می‌توانست جور دیگر رقم بخورد. ما یک پنالتی از دست دادیم و بعد از آن گل دوم را دریافت کردیم. با این حال تلاش کردیم که مقابل ایران رقابت کنیم.

به گزارش صبح تازه سرخیو کاستا، مربی تیم ملی فوتبال امارات در نشست خبری پس از با ایران گفت: بله ما حواسمان به بازی فلسطین نیز بود. همانطور که انتظار داشتیم بازی سختی بود. ایران ۳ برد بدست آورد. ما نمایش خوبی نداشتیم با اینکه چند موقعیت ایجاد کردیم.

وی ادامه داد: لحظاتی در بازی بودند که می‌توانست جور دیگر رقم بخورد. ما یک پنالتی از دست دادیم و بعد از آن گل دوم را دریافت کردیم. با این حال تلاش کردیم که مقابل ایران رقابت کنیم. آن هم مقابل ایران، تیمی قدرتمند در آسیا و باز هم باید تکرار کنم که ایران ۳ برد بدست آورد.

مربی تیم امارات در خصوص نبود علی مبخوت نیز گفت: دلیل نبود او تاکتیکی بود. ما خودمان را برای این مسابقه آماده کرده بودیم و ما بهترین ۱۱ نفر را انتخاب کردیم و معتقدم که تصمیم ما نیز درست بود.

کاستا در پاسخ به اینکه آیا نبود بنتو در کنار زمین روی بازیکنان تاثیر گذاشت، گفت: نه، به نظرم تاثیری نداشت. ما در تمرینات خودمان را آماده کرده بودیم و می‌دانستیم که چگونه باید بازی کنیم. مشخصاً پائولو که یک مربی بسیار خوب است در کنار زمین می‌تواند کمک کند ولی به خاطر این نبود که ما نتیجه بهتری نگرفتیم.

وی در پاسخ سوال خبرنگاری که پس از اینکه گل قلی زاده مردود اعلام شد، او با یکی از مدافعان ایران جر و بحث کرد، گفت: برخی چیزها در فوتبال طبیعی است و چیز خاصی رخ نداد.

کاستا در خصوص اینکه آیا امارات از اینکه در مسیر خوبی در جام حذفی قرار گرفته، گفت: این رقابت به نظرم ثابت کرده که گروه ساده‌ای وجود ندارد و همینطور مسیر ساده‌ای در مرحله حذفی. همه تیم‌ها کاملاً رقابتی ظاهر شدند و همه تیم‌ها پیشرفت کرده‌اند و این برای آسیا خوب است.

وی ادامه داد: تیم‌هایی مثل کره جنوبی، ایران، ژاپن، قطرِ میزبان و استرالیا مدعیان اصلی قهرمانی در این رقابت هستند.

کاستا در پاسخ به اینکه ۲ سال پیش او در کنار بنتو با کره جنوبی به مرحله حذفی صعود کرد و چه تفاوتی میان این ۲ تیم وجود دارد، گفت: خیلی تفاوت وجود دارد. در آن بازی ما مقابل تیم کشورمان، پرتغال بازی داشتیم ولی در اینجا با تیم هم قاره‌ای بازی کردیم. با این حال ویژگی مشترک امارات و کره جنوبی این است که فوتبال خوب را معرفی می‌کند، با عشق و شور بازی می‌کند و ما مفتخریم که مربی ۲ تیم بودیم. ۲ سال البته بنتو روی نیمکت حضور داشت و اینجا در نشست خبر حضور داشت.

منبع: فارس

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=6203

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات