شنبه | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۴۷
کد خبر: 5302
جمعه | ۸ دی ۱۴۰۲ | ۰۳:۰۴

پرسپولیس این بازیکن را می‌خواهد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما لوکادیا را می‌خواهیم. نمی‌دانم شرایط قراردادی‌اش چگونه است. اما پرسپولیس می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای این بازیکن باشد.

به گزارش صبح تازه یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از برتری مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: سه امتیاز مهمی بود. در هر صورت بازی‌های آخر نیم‌فصل و فشردگی مسابقات به نحوی است که حتماً باید نتیجه بگیریم و خودمان را بالای جدول نگه داریم. حساسیت بازی زیاد بود. بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کردیم، این مسئله را قبل از بازی به بچه‌ها گفته بودیم. بازی را هم خیلی خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. کنترل بازی دست‌مان بود. خوب بازی را مدیریت کردیم ولی در آخر به خاطر همین بحث فشردگی مسابقات مجبوریم به فکر بازی بعد هم باشیم.

وی افزود: تعویض‌هایی هم داشتیم که نسبت به نیمه اول ناهماهنگ‌تر شدیم. به هر حال بابت گرفتن سه امتیاز خوشحالیم. نساجی هم با جان و دل و دوندگی زیادی بازی کرد. وضعیت‌شان در جدول طوری بود که باید امتیاز می‌گرفتند. از هواداران هم باید تشکر کنم که در این باد و سرما آمدند و تیم را تشویق کردند. بخش زیادی از این سه امتیاز و شاید همه آن را مدیون این هواداران هستیم. همچنین هواداران خانم که هر موقع در ورزشگاه هستند از آن‌ها انرژی بیشتری می‌گیریم از تک‌تک‌شان واقعاً تشکر می‌کنم.

گل‌محمدی در مورد تعویض اسماعیل‌فر و سعید صادقی در ابتدا نیمه دوم نیز گفت: ما فکر بازی بعد هم هستیم، سه روز دیگر هم دوباره بازی داریم به خاطر این برنامه فشرده که تنظیم شده این تعویض‌ها را انجام دادیم. من خودم هم از برنامه فشرده استقبال می‌کنم، ولی اینجور فشردگی خیلی سخت است.

وی در مورد احتمال بازگشت لوکادیا به پرسپولیس و و تأیید این موضوع از سوی رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: صحبت خاصی در موردش نشده است. این پالس‌های مثبتی که می‌گویید فقط در فضای مجازی دیده می‌شود در واقعیت هیچ تماسی نداشته‌ایم. اگر بیاید ما او را می‌خواهیم. نمی‌دانم شرایط قراردادی‌اش چگونه است. اما پرسپولیس می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای این بازیکن باشد. بیشتر از اینکه به نفع پرسپولیس باشد، به نفع خود اوست. با توجه به شرایطی که نیم‌فصل اول داشت. مذاکره مستقیمی نداشتیم اما صحبت در فضای مجازی و رسانه‌ها بوده است.

گل‌محمدی در رابطه با اینکه چرا پرسپولیس امروز صلابت همیشگی را نداشت و و همچنین از آن تیم هجومی همیشگی فاصله گرفته است، گفت:‌ بله. من بعد از بازی زیاد خوشحال نبودم. از سه امتیاز واقعاً خوشحال هستم ولی ما نیمه دوم باید بتوانیم گل بزنیم. بعد از آنکه از حریف هم توپ‌گیری‌های خوبی داشتیم یک تک به تک هم محمد عمری از دست داد و دروازه خالی را نتوانستیم باز کنیم. پرس‌ خوبی هم داشتیم. باید بعد از اینکه از حریف توپ می‌گیریم انتخاب پاس‌مان خوب باشد. ما در بخش انتقال توپ ضعیف عمل کردیم. در نتیجه هم وقتی حریف توپ می‌گرفت کار برای ما سخت می شد و باید برمی‌گشتیم و دفاع می کردیم.

وی ادامه داد: این اتفاق چندبار در زمین افتاد ولی در هر صورت هنوز کار داریم و شاید هنوز با تیمی که خودم دوست دارم و به چیزی که باید برسیم از لحاظ تاکتیکی و بدنی نرسیدیم. شاید فشردگی مسابقات و مشکلاتی که از ابتدای فصل بود، بخصوص در بخش آسیایی انرژی زیادی از ما گرفته شد. یک دوران سختی را طی می کنیم ولی کسب سه امتیاز را یاد گرفتیم و بلدیم. تجربه خوبی بعضی از بازیکنان دارند و می‌توانند خوب مدیریت کنند تا بازی را ببریم. نمونه آن بیرانوند، رفیعی و عالیشاه است که تجربه خوبی دارند.

منبع خبر: مشرق

لینک خبر:

https://sobhtazeh.news/?p=5302

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
بانک سپه
بانک صادرات